Godziny dostępności

nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku
w roku szkolnym 2023/2024

: -
Lp. Nauczyciel Dzień tygodnia Godziny Miejsce
1 Adamski Krzysztof środa 10:30-11:30 c7
2 Ambrożkiewicz Joanna wtorek 11:25-12:25 134
3 Bernacka Elżbieta piątek 9:35-10:35 67
4 Bernat Małgorzata środa 11:30-12:30 223
5 Biegaj Agnieszka poniedziałek
od 26.02.2024 do 22.03.2024 - środa
15:05-16:05
8:45-9:45
123
6 Bieniecka-Kurzyna Joanna środa 12:15-13:15 245
7 Bochniak Dariusz piątek 10:30-11:30 42
8 Bownik Katarzyna czwartek 9:35-10:35 67
9 Brodacki Maciej piątek 9:35-10:35 145
10 Brodowska Anna wtorek 9:35-10:35 67
11 Charchut Anita wtorek 8:40-9:40 145
12 Chawryło Magdalena poniedziałek 11:25-12:25 103
13 Chibowski Władysław wtorek 11:25-12:25 223
14 Chmiel Jolanta wtorek 19:00-20:00 pok. wych. w bursie
15 Chmielewska Joanna poniedziałek 9:35-10:35 127
16 Ciastek Jarosław środa 14:00-15:00 pok. wych. w bursie
17 Cybulak Henryk czwartek 15:00-16:00 85
18 Cybulak Joanna wtorek, środa 12:00-12:30, 11:00-11:30 247
19 Czerniak Katarzyna 1 czwartek miesiąca 10:30-11:30 pok. naucz.
20 Czubiński Krzysztof poniedziałek 9:40-10:40 67
21 Dąbrowska Katarzyna poniedziałek, środa
od 26.02.2024 do 31.03.2024 - czwartek
8:20-8:50, 9:45-10:15
8:35-9:35
42
22 Drumlak Robert środa 11:30-12:30 247
23 Dubiel Jacek 1 i 3 piątek miesiąca 13:30-14:30 42
24 Dyczko Marcin wtorek 11:30-12:30 67
25 Dyjach Marta poniedziałek 10:30-11:30 127
26 Dzikowski Jerzy środa 15:10-16:10 51
27 Dziurda Monika wtorek 10:30-11:30 67
28 Florek Marta wtorek 10:30-11:30 42
29 Głowniak Justyna wtorek 7:00-8:00 142
30 Głuchowska Marta piątek 10:30-11:30 245
31 Gołofit Kacper środa 13:30-14:30 51
32 Gonder Wiesława czwartek 7:50-8:50 127
33 Gozdalska Monika poniedziałek 13:30-14:30 86
34 Gozdalska-Dzikowska Aneta czwartek 11:30-12:30 123
35 Gozdalski Leszek środa 12:30-13:30 145
36 Gromek Anna czwartek 13:30-14:30 90
37 Jabłońska-Ośka Aneta środa 10:30-11:30 67
38 Jakóbczyk Damian środa 12:20-13:20 mała hala
39 Janczak Marzena 1 poniedziałek miesiąca 10:30-11:30 30
40 Jarzyna Bernarda piątek 9:35-10:35 247
41 Jarzyna Romuald środa 12:15-13:15 247
42 Jaszowski Tomasz wtorek 10:30-11:30 c3
43 Kaproń Krzysztof czwartek 12:30-13:30 c10
44 Kaźmierak Anna środa 11:25-12:25 145
45 Kołazińska-Bieleń Magdalena czwartek 10:30-11:30142
46 Kotula-Staniec Katarzyna środa
od 26.02.2024 do 22.03.2024 - piątek
7:00-8:00
10:30-11:30
biblioteka
47 Kowalczuk Grzegorz poniedziałek 7:45-8:45 51
48 Kowalik Anna poniedziałek 9:30-10:30 223
49 Kowalska Lilla
50 Kowalski Piotr wtorek 7:50-8:50c25
51 Kozak Yaroslav czwartek 17:00-18:00 mała hala
52 Kozłowski Krzysztof wtorek 9:35-10:35 127
53 Kozłowski Piotr środa 10:30-11:30 51
54 Krekora Eliza środa 15:00-16:00 147
55 Kudła Aleksandra środa 7:00-8:00 223
56 Kudła Damian czwartek 13:25-14:25 223
57 Kulpa Marek wtorek 11:30-12:30 223
58 Kurowska Katarzyna czwartek 13:25-14:25 247
59 Kurzyna Agnieszka wtorek 7:00-8:00 31/32
60 Kwiatkowska Małgorzata piątek 10:30-11:30 145
61 Lebioda Mirosław wtorek 11:40-12:40 c8
62 Lejwoda Lech wtorek 10:30-11:30 247
63 Lewniewska Elzbieta 1 i 3 wtorek miesiąca 11:40-12:40 42
64 Łukaszewski Paweł środa 10:40-11:40 pok. naucz.
65 Malińska Agnieszka wtorek 10:30-11:30 42
66 Marek Arkadiusz 1 i 3 poniedziałek miesiąca 7:00-8:00 B2
67 Mariańska Ewa czwartek 9:40-10:40 67
68 Maziarz Agnieszka czwartek 10:30-11:30 147
69 Mazur Andrzej 1 i 3 poniedziałek miesiąca 7:00-8:00 31/32
70 Mazur Izabela środa 7:00-8:00 142
71 Mazur-Porębska Beata poniedziałek 16:00-17:00 147
72 Miśkiewicz Maria środa 14:30-15:30 86
73 Młynarski Dariusz piątek 12:15-13:15 c5
74 Niedzielska-Klimek Eulalia środa 12:15-13:15 67
75 Niezabitowska Anna środa 8:45-9:45 pok. naucz.
76 Nowak Monika czwartek 9:40-10:40 147
77 Nowosad Aleksandra piątek 9:35-10:35 harc.
78 Pawłowicz-Sosnówka Ilona 1 i 3 piątek miesiąca 12:15-13:15 123
79 Pęzioł Marian piątek 11:00-12:00 pok. wych. w bursie
80 Pietroń Damian piątek 11:30-12:30 223
81 Pisiak Bartosz czwartek 14:15-15:15 67
82 Pokora Anna wtorek 8:45-9:45 67
83 Porębski Paweł środa 9:35-10:35 c26
84 Posyniak Grzegorz czwartek 15:00-16:00 pok. wych. w bursie
85 Rusecka Mirosława poniedziałek 8:45-9:45 127
86 Ryba Małgorzata wtorek 15:00-16:00 pok. wych. w bursie
87 Rydz Anna poniedziałek 7:00-8:00 123
88 Sadowska Grażyna środa 10:30-11:30 134
89 Sadowski Wojciech piątek 10:30-11:30 145
90 Samolej Tomasz piątek 9:35-10:35 223
91 Słotwińska Sylwia
92 Skowrońska Jolanta wtorek 14:15-15:15 147
93 Sobański Leszek czwrtek 15:05-16:05 226
94 Solecki Marek poniedziałek 8:50-9:50 123
95 Stępień Elżbieta czwartek 10:30-11:30 142
96 Strąk Małgorzata piątek 10:30-11:30 67
97 Suchora Piotr wtorek 11:30-12:30 c4
98 Szachniewicz Wioletta wtorek 10:30-11:30 145
99 Szafran Anna piątek 11:30-12:30 142
100 Szybiński Andrzej środa 9:30-10:30 c11
101 Ślusarz Krzysztof środa 9:40-10:40 223
102 Tarnowski Rafał czwartek, piątek
od 26.02.2024 do 22.03.2024 - czwartek
11:25-11:55, 7:55-8:25
11:25-12:25
51
103 Tes Anna poniedziałek 15:00-16:00 pok. wych. w bursie
104 Tomaszewska Justyna środa 10:30-11:30 223
105 Tomaszewska Katarzyna czwartek 13:00-14:00 biblioteka
106 Trancygier Anna poniedziałek, piątek 8:00-8:30, 9:15-9:45 42
107 Turkowska Lidia poniedziałek 9:40-10:40 134
108 Ufniarz Katarzyna środa 8:45-9:45 51
109 Widomska Wiesława wtorek 12:20-13:20 132
110 Wieczorek Renata piątek 8:45-9:45 223
111 Wieczorek Roman piątek 8:45-9:45 c2
112 Winnicka Wioletta poniedziałek 8:45-9:45 51
113 Włodek Justyna środa 9:40-10:40 142
114 Wybraniec Anna piątek 16:00-17:00 biblioteka
115 Zapalski Daniel czwartek 12:30-13:30 c3
116 Zapalski Paweł poniedziałek 10:40-11:40 c18
117 Zdyb Agnieszka wtorek 7:45-8:45 145
118 Zielińska Iwona poniedziałek 9:40-10:40 134
119 Żaba Sławomir czwartek 10:30-11:30 51
120 Żuraw Patrycja wtorek 14:10-15:10 147